top of page

PARIM teie

TOIDULAUAL

Teie teenistuses alates aastast 2015

-   MEIST  -

Alustasime omatoodangu valmistamisega aastal 2015, kui loodus pakkus meile suuri võimalusi marjade, puuviljade, seente ja puudel kasvavade väeseente korjamiseks, kuivatamiseks ja turustamiseks. Suur osa omatoodangust läks meilgi säilitamisele sügavkülma ja töödeldud saadused said dehüdraatoritega kuivatatud, pakitud ja pakid said ka toote nimega sildud. Nimede panekul lähtusime originaalsusest ja võimalusest, et Euroopa klient neid ka ostab - sestap said toodetele ingliskeelsed nimed peale.

Allpool on galeriis võimalik näha meie poolt metsadest kogutud saaki ja selle töötlemist. Kogu töötlemine on meil olnud jäätmevaba, väike osa, mis marjadest järgi jäi, sai antud Maale tagasi - komposti.

Käesoleva veebilehe tegemist ajendas tõsiasi, et me alustasime 2016. aasta kevadest ka erinevate supertoitude maaletoomist, eesmärgiga avardada turgu ja võimaldada inimestel saada kvaliteetset ja hea hinnaga tooteid kontrollitud tootjatelt ja tarnijatelt.

Kuna meie firmale kuulub ka teine veebipood, mis on mõeldud peamiselt ingliskeelsele kliendile ja kus kaubad on kallimad, kui meil siin, siis tahame hoida need kaks turuosa lahus - Eesti inimesele mõeldud veebipood on siin ja sellest ka eestikeelne lahendus. Vahest peab hiljem lisama siiagi ingliskeelse, ent see ei ole hetkel peamine.

bottom of page